Fotografie to kęsy czasu które można wziąć do ręki.

OFERTA FOTOGRAFII ŚLUBNEJ


Na rok 2019 przygotowaliśmy dla Państwa trzy podstawowe pakiety, które oczywiście można dowolnie modyfikować.

Pakiet duży

- Fotografowanie uroczystości ślubnej od przygotowań do oczepin. Zdjęcia plenerowe są realizowane w innym dniu. Z reportażu ślubnego otrzymujecie Państwo około 400 obrobionych i przygotowanych do wydruku, wysokiej jakości zdjęć na płycie DVD w tym z pleneru otrzymujecie Państwo minimum 50 zdjęć na DVD.

Pakiet średni

- Fotografowanie uroczystości ślubnej od przygotowań do oczepin. Zdjęcia plenerowe są realizowane w dniu ślubu. Z reportażu ślubnego wraz z plenerem otrzymujecie Państwo około 400 obrobionych i przygotowanych do wydruku, wysokiej jakości zdjeć na płycie DVD.

Pakiet mały

- W tym pakiecie fotografowanie zaczyna się od ślubu i obejmuje ślub, składanie życzeń, powitanie na sali, pierwszy taniec, godzinny plener po obiedzie. Z reportażu ślubnego wraz z plenerem otrzymujecie Państwo około 200 obrobionych i przygotowanych do wydruku, wysokiej jakości zdjeć na płycie DVD.

Rozszerzenie pakietów.
Własna strona WWW - Strona o charakterze galerii internetowej z zamieszczonymi zdjęciami z dnia ślubu.
Odbitki - Współpracujemy ze sprawdzonym zakładem fotograficznym. Istnieje możliwość zrobienia odbitek oraz przygotowania foto książki.

FOTOGRAFIA OKOLICZNOŚCIOWA


Wykonujemy również zdjęcia okolicznościowe na chrztach, urodzinach i innych okazjach oraz innych ważnych dla Państwa rodzinnych ceremoniach. Dziś dużą popularnością cieszą się przyjęcia urodzinowe w lokalach a skoro przyjęcie, urodziny, zabawa, tort, prezenty, to warto to wszystko uwiecznić na pięknych fotografiach. Wykonane zdjęcia będą istotną pamiątką w rodzinnych albumach, tworząc efektownie opowiedzianą historię.
Cena za wykonanie zdjęć okolicznościowych już od

150złKażda okazja jest dobra, by ją udokumentować na fotografiach!

FOTOGRAFOWANIE KOMUNII ŚW.


Jeśli poszukujecie fotografa na Komunię Świętą zapraszam do współpracy. Każde dziecko otrzyma płytę DVD z nadrukiem zaprojektowanym dla danego wydarzenia na której znajdą się wszystkie fotografie oraz kilka odbitek wysokiej jakości - w tym grupowe, indywidualne i np. z rodzicami. Cena za obsługę komunii to 55zł za komplet zdjęć dla jednego dziecka.
Przykładowe zdjęcia z Komunii św| fotografia ślubna dzierżoniów | fotograf dzierżoniów | sesja zdjęciowa | fotografia ślubna świdnica | fotografia ślubna bielawa | fotograf ślub wrocław | fotografia ślubna wrocław | sesja fotograficzna | fotografia rodzinna