Fotografie to kęsy czasu które można wziąć do ręki.

OFERTA FOTOGRAFII ŚLUBNEJ


Na rok 2019/2020 proponuję trzy podstawowe pakiety, które oczywiście można dowolnie modyfikować:

Fotografia ślubna

Swoim klientom przygotowany materiał ślubny przekazuję w postaci ręcznie wykonanej drewnianej skrzynki, w której znajdują się m.in. odbitki oraz personalizowana płyta DVD ze zdjęciami w pełnej jakości.

Fotografia ślubna


Zwieńczeniem pracy każdego fotografa jest wykonanie fotoalbumu lub fotoksiążki, które są pamiątką na całe lata jak również mogą stanowić prezent dla rodziców, świadków lub innych gości.

Proponowane przeze mnie fotoksiążki posiadają miękkie kartki jak w książce czy katalogu. Technologia druku atramentowego zapewniająca ostrość zdjęć, gładkie przejścia tonalne i nasycone kolory na powlekanym papierze fotograficznym w formacie 30 x 30 cm w połączeniu z twardą okładką z eko-skóry bądź tkaniny introligatorskiej robią naprawde spore wrażenie.

Fotografia ślubna

Fotografia ślubna

Strony fotoalbumów są sztywne, grube wykonane z prawdziwego papieru fotograficznego rozkładające się na płasko, gwarancja nasyconych kolorów oraz okładki z możliwością umieszczenia zdjęcia "pod szkłem" najlepiej oddają rangę wydarzenia, króre zostało w nich przedstawione.

Fotografia ślubna

Fotografia ślubna

Fotografia ślubnaFOTOGRAFIA OKOLICZNOŚCIOWA


Wykonuję również zdjęcia okolicznościowe na chrztach, urodzinach i innych okazjach oraz innych ważnych dla Państwa rodzinnych ceremoniach. Dziś dużą popularnością cieszą się przyjęcia urodzinowe w lokalach a skoro przyjęcie, urodziny, zabawa, tort, prezenty, to warto to wszystko uwiecznić na pięknych fotografiach. Wykonane zdjęcia będą istotną pamiątką w rodzinnych albumach, tworząc efektownie opowiedzianą historię.
Cena za wykonanie zdjęć okolicznościowych już od

150złKażda okazja jest dobra, by ją udokumentować na fotografiach!

FOTOGRAFOWANIE KOMUNII ŚW.


Jeśli poszukujecie fotografa na Komunię Świętą zapraszam do współpracy. Każde dziecko otrzyma płytę DVD z nadrukiem zaprojektowanym dla danego wydarzenia na której znajdą się wszystkie fotografie oraz kilka odbitek wysokiej jakości - w tym grupowe, indywidualne i np. z rodzicami. Cena za obsługę komunii to 55zł za komplet zdjęć dla jednego dziecka.
Przykładowe zdjęcia z Komunii św| fotografia ślubna dzierżoniów | fotograf dzierżoniów | sesja zdjęciowa | fotografia ślubna świdnica | fotografia ślubna bielawa | fotograf ślub wrocław | fotografia ślubna wrocław | sesja fotograficzna | fotografia rodzinna