Fotografie to kęsy czasu które można wziąć do ręki.

Wybór fotografa

Fotografia utrwala wspomnienia w najbardziej namacalny sposób. Trudno sobie wyobrazić ślub i wesele bez obsługi foto. Doskonale skomponowane kadry, dbałość o detal i uchwycenie najważniejszych momentów – to właśnie cechy, które charakteryzują dobrego fotografa. Tylko, jak znaleźć tę właściwą ofertę?

Wybór fotografa ślubnego Najlepiej zacząć poszukiwania fotografa ślubnego od znalezienia zdjęć, które w jakiś sposób nas urzekły. Można sięgnąć po albumy znajomych i rodziny, można także przejrzeć galerie w Internecie. Skupmy się na tym, co nas porusza i co wydaje się nam efektowne. Może przepadamy za fotografią w starym stylu, a może lubimy zwariowane ujęcia. Najlepiej zebrać najlepsze kadry i z nimi wybrać się na spotkanie z fotografem.

Kolejnym krokiem powinno być ustalenie budżetu, jaki chcemy przeznaczyć na ten cel. Można przyjąć jakiś zakres cenowy i ograniczyć poszukiwania do fotografów ślubnych, którzy spełniają to kryterium. Jednak pamiętajmy o tym, że cena usługi jest drugorzędna, liczy się klasa i styl, które nam odpowiadają. Większość fotografów oferuje klientom kilka pakietów do wyboru. Dzięki temu łatwiej znaleźć cenowy kompromis i pozwolić sobie na wybór najlepszego fotografa ślubnego. Następnie należałoby spotkać się z wybranym fotografem osobiście. To bardzo ważny aspekt, którego nie należy pomijać. Na spotkaniu będziemy mieli szansę bliżej poznać człowieka, którego zamierzamy zaprosić na własny ślub i powierzyć mu tak odpowiedzialną funkcję. Dobry fotograf ślubny będzie dyskretny i uprzejmy. To osoba, z którą musimy nawiązać dobrą relację, jego obecność nie powinna nas peszyć. Na spotkaniu będziemy mieli również możliwość obejrzenia zdjęć z ostatnich uroczystości, gotowych albumów i innych materiałów promocyjnych. Nie kierujmy się tylko tymi zdjęciami, które znaleźliśmy na stronie internetowej, przyjrzyjmy się także pozostałym realizacjom.

Ustalmy z wybranym fotografem ceny i szczegóły sesji. Najlepiej sporządzając umowę, która zagwarantuje nam koszt wybranego pakietu i jego zakres.

W tym miejscu zachęcam Państwa do przejrzenia mojej oferty. W galerii można znaleźć zdjęcia z kilku zrealizowanych sesji ślubnych. Profesjonalne wykonanie zdjęć i odpowiednia obróbka są widoczne w mej pracy. Zajmuję się fotografią ślubną na terenie Dzierżoniowa, Świdnicy i w okolicach. Będzie mi niezwykle przyjemnie spotkać się z Państwem, by przy kawie i stosie zdjęć porozmawiać o fotografii, sesjach ślubnych i uwiecznieniu wspomnień w najbardziej efektowny sposób. Zapraszam do kontaktu i współpracy.

>>Powrót<<